Kamil Paszucha – Trener personalny Kraków

Kamil Paszucha

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ!

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i specjalistą ds. żywienia. Ukończyłem szkolenia m.in z zakresu treningu z odważnikami kettllebell’s, taśmami trx, mobility i rozciągania, gimnastyki sportowej czy treningu medycznego. Ponadto uczestniczyłem w wielu kursach i seminariach dotyczących odżywiania i suplementacji – zarówno w sporcie jak i w codziennym życiu, a także w stanach chorobowych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w nowych kursach i szkoleniach.

Moją główną specjalizacją stało się usprawnianie po kontuzji kolan. Sam kilkukrotnie doznałem poważnej kontuzji kolana, a więc doskonale wiem co oznacza mocne ograniczenie sprawności i jego wpływ na życie oraz samopoczucie osoby, która się z tym boryka. 

Przechodzenie tego na własnej skórze oraz dalsze zainteresowanie tematem pozwoliło mi posiąść specjalistyczną wiedzę, jak powinien wyglądać dobrze przeprowadzony proces rehabilitacyjno – treningowy. 

Zerwane więzadła  czy uszkodzone łąkotki to mój największy „konik”.

Kamil Paszucha

STAWIAM NA CIĄGŁY ROZWÓJ

W celu pogłębienia wiedzy od zawsze służy mi także literatura, dzięki której poszerzam wiadomości z zakresu treningu, fizjologii, biochemii, dietetyki, fizjoterapii, a nawet medycyny i psychologii. Uważam, że dobry trener musi być zarówno wybitnym specjalistą jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne, ale także w sferze mentalnej – trener to najlepszy motywator, ale jednocześnie lekarz i pedagog. Stale kształcę się w wyżej wymienionych dziedzinach bo uważam, że w tym zawodzie niezwykle ważną kwestią jest kompletna wiedza o człowieku.  Ponadto współpracuję z trenerami, fizjoterapeutami oraz dietetykami, dzięki czemu mam dostęp do najnowszej wiedzy i stale poszerzam swoje horyzonty.

Ukończyłem studia wyższe i posiadam tytuł magistra z Turystyki i Rekreacji. Uprawiałem 5 lat Karate Oyama, moje największe osiągnięcia to podwójne Mistrzostwo Krakowa oraz podwójne Vice Mistrzostwo Krakowa. Od kilku lat trenuję boks, wcześniej trenowałem kick boxing, judo oraz brazylijskie jiu-jitsu. Przebrnąłem od małego przez wiele dyscyplin sportowych, m.in karate, pływanie, tenis stołowy i piłkę nożną. Dzięki temu moje nastawienie do treningu jest niezwykle przekrojowe i kompleksowe, uważam bowiem, że nadrzędną ideą każdego człowieka powinien być wszechstronny rozwój.  

W trakcie prowadzenia treningów nie skupiam się na pojedynczym pierwiastku, ale na całości – tylko to gwarantuje osiągnięcie prawdziwego sukcesu.

Kamil Paszucha

POMOGĘ CI SPEŁNIĆ MARZENIA

Na co dzień współpracuję z wieloma osobami – są to zarówno ludzie rekreacyjnie uprawiający sport, jak i Ci, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi, chcący pozbyć się nadwagi, poprawić zdrowie i samopoczucie, wrócić do zdrowia po kontuzji. Współpracuję również z zawodowymi sportowcami, którym pomagam w przygotowaniu siłowym, kondycyjnym i motorycznym.

Kilka lat pracy jako trener personalny pozwoliło mi zyskać niezbędne doświadczenie, które na co dzień wykorzystuje w pracy z klientami. Zdrowy styl życia jest moją największą pasją, a nadrzędnym celem niesienie pomocy – poprzez zmianę trybu życia, wprowadzenie nowych, zdrowych nawyków, poprzez zaszczepianie w innych miłości do treningu. Pragnę wciąż pomagać ludziom realizować marzenia i założone cele, a największą radość przynosi mi ich zadowolenie i uśmiech na twarzy.  To sprawia, że jestem szczęśliwym człowiekiem.

W wolnym czasie trenuję sporty walki, kocham podróżować, uwielbiam adrenalinę i wszystko co z nią związane. Lubię dobry film i dobrą książkę, a także smaczną, ale przede wszystkim zdrową kuchnię.

Opinie klientów